Intencje różańcowe

INTENCJE ŻYWEGO RÓŻAŃCA
MAJ 2024

Lipie
O nowe i święte powołania do służby w Kościele, szczególnie do naszego WSD w Koszalinie;

Modrzewiec
O potrzebne łaski i Boże Błogosławieństwo dla ks. Proboszcza Dariusza, ks. Jana i sióstr ze Wspólnoty Dzieci Łaski Bożej;

Rzecino
Ekspiacyjna: za znieważenie Najświętszego Sakramentu w kościele w Karścinie w parafii Robuń z prośbą o nawrócenie i opamiętanie dla sprawców.

Jezierzyce
Intencja Papieska: Aby siostry i bracia zakonni oraz seminarzyści wzrastali w swoim powołaniu, dobrze korzystając z formacji ludzkiej, religijnej, duchowej i wspólnotowej, dzięki czemu staną się wiarygodnymi świadkami ewangelii.

Nielep i Dąbrowa Białogardzka
Intencja Diecezjalna Żywego Różańca: Aby przygotowania do przyjęcia przez dzieci i młodzież sakramentów Komunii Św. i bierzmowania przyczyniły się do pogłębienia wiary w ich rodzinach.