Intencje różańcowe

Intencje Żywego Różańca - Grudzień 2022

Lipie

O nowe i święte powołania do służby w Kościele, szczególnie do naszego WSD w Koszalinie;

Modrzewiec

Intencja Papieska: Za organizacje wolontariatu i zajmujące się promocją człowieka by znalazły osoby pragnące angażować się na rzecz dobra wspólnego oraz aby szukały wciąż nowych dróg współpracy na poziomie międzynarodowym.

Jezierzyce

O potrzebne łaski i Boże Błogosławieństwo dla ks. proboszcza Dariusza, ks. Jana i sióstr ze Wspólnoty Dzieci Łaski Bożej;

Rzecino

Intencja Diecezjalna Żywego Różańca: Za matki w stanie błogosławionym aby przyjęły z miłością dar życia swoich dzieci, o konkretną pomoc dla tych, które zmagają się z myślą o zabiciu swojego dziecka.

Dąbrowa Białogardzka

O umiejętność i chęci wprowadzania w życie uchwał i ustaleń II Synodu Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej w naszych parafialnych wspólnotach;

Nielep

W intencji rodzin naszej parafialnej wspólnoty – o dobre owoce Adwentu;