Intencje różańcowe

MAJ 2019

Lipie
Papieska Intencja Ewangelizacyjna: Aby Kościół w Afryce poprzez zaangażowanie swoich członków był zaczynem jedności pomiędzy narodami, a także znakiem nadziei dla tego kontynentu.

Modrzewiec
O nowe i święte powołania kapłańskie, szczególnie do naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Koszalinie;

Jezierzyce
O potrzebne łaski i Boże Błogosławieństwo dla ks. proboszcza Dariusza, ks. Jana i sióstr ze Wspólnoty Dzieci Łaski Bożej;

Rzecino
Za dzieci, które w tym roku, po raz pierwszy przyjmą Jezusa Eucharystycznego do swego serca i ich najbliższych. O dobre przygotowanie do tej uroczystości i ukochanie Jezusa ponad wszystko!

Dąbrowa
O duchowe owoce, trwającego II Synodu Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej.

Nielep
Intencja diecezjalna ŻR: Za młodych, zdających egzaminy maturalne. O potrzebne dary i łaski Ducha Świętego, oraz liczne i święte powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego.